Hlavní menu

Servis tenisových raket

Tenisový výplet

O výpletu se občas hovoří jako o „srdci rakety“ a pro mnohé hráče je chybně až druhořadou záležitostí. Většina hráčů stráví 6 měsíců testováním různých raket a pouze 6 minut výběrem výpletu, což je špatně. Každý hráč má jiné potřeby a preference, a proto je třeba identifikovat pro určité skupiny hráčů nejvhodnější typy výpletů.
Výplet je spotřební věc, takže určitě pamatujte na to, že již po několika hodinách hraní, bude povolovat a tím pádem ztrácet své vlastnosti. Za tři měsíce po vypletení (i když raketu nepoužíváte) tak můžete mít v raketě vlastnostmi úplně jiný výplet než ihned po vypletení.

Kontrola kvality výpletu

Kontrolu kvality výpletu v raketě Vám můžeme provést pomocí elektronického diagnostického přístroje ERT-300, který jako jediný na světě přesně diagnostikuje stav výpletu v tenisové raketě. Jeho prostřednictvím máme možnost kontrolovat kvalitu servisu – správného vypletení na objednanou tensi napětí a tím preventivně vyloučít nekvalitně vypletenou raketu.

ert300

Vypletení rakety

Nabízíme Vám vyplétání raket s dlouholetou tradicí. Kvalitu vypletení tenisové rakety zajišťuje Karel NOVÁK – Certifikovaný Stringer a člen ERSA. Vyplétáme na profesionálním stroji Tecnifibre TF 6000. Dále pro Vás zajistíme také:

  • výměna gripu a overgripu,
  • zvětšení držadla o jednu velikost,
  • výměnu věnce průchodek,
  • poradíme jaký by byl vhodný výplet pro daného hráče a raketu.

K vypletení raket používáme výplety předních světových výrobců

toalson onestrings stillinblack gosen yonex

 

TF6000

 

Nahoru
2014 © Tenisový klub Bzenec
info@tkbzenec.cz
www.tkbzenec.cz
Tenisový areál (viz mapa)
Vracovská 653 Zámecký park
69681 Bzenec 696 81 Bzenec
Mapa: Tenisový klub Bzenec
iz