Hlavní menu

Poslední kolo – staší žáci – soutěž družstev

cal_green V sobotu 25.6.2016 jsme odjížděli k poslednímu utkání soutěže družstev starších žáků do Hodonína. Po odehraní předešlých pěti utkání jsme drželi první příčku v tabulce, jako jediný tým bez porážky. U hráčů byla vidět velká nervozita a touha po vítězství a tak k historicky prvnímu postupu TK Bzenec do II třídy. Chyběla nám týmová dvojka Michal P., ale věřili jsme, že to dáme. Bohužel obrovské zklamání a první prohra 2:7 nás připravila o vítězství ve skupině a postup. Při odchodu z kurtů nebylo nikomu do řeči a všichni to těžce nesli.
Jako jednička hrál Filip M. který měl určitě na to, aby soupeře porazil. Velká touha po vítězství mu však naprosto svazovala ruce. Žádný míček neletěl tam kam by měl 🙁
Jako dvojka nastoupil Adam Č., bohužel soupeř byl až moc dobrý. Jeho agresivní hra Adama ničila a rovněž prohrál. Holky Aneta + Aneta nastoupily proti papírově silnějším a věděly jsme, že to bude velmi, velmi těžké. Průběh obou zápasů byl takřka totožný. První set holky prohrály, ale ve druhém se začala karta obracet. Na kurtu jich bylo plno. Bohužel opravdu jen o pár míčků jim druhý set utekl a měli jsme další dvě prohry.
Na kurty nastoupily naše trojka Jan R. a čtyřka Radek Z. Oba bojovali a přinesli dva body. Nebyla to vůbec jednoduchá vítězství.
Čtyřhry rozhodnou – nevyšel nám ani jeden zápas 🙁 Prohra 2:7 obrovské zklamání .
Nicméně VELKÁ, ale opravdu velká gratulace všem hráčům za krásné druhé místo. Poděkování rodičům bez kterých by to nešlo. Fotografie ze slavnostního ukončení soutěže družstev je možné vidět zde